Список актуальних новобудов Дніпра

Ми зібрали та структурували всю інформацію про ЖК (новобудови) в Дніпрі — ціни на квартири, статуси будівництва з фото, актуальні пропозиції від забудовників та на вторинному ринку, статистика цін, акції, заморожені будівництва, інформація про єОселя та розстрочки. Якщо ви вирішили купити квартиру в новобудові у Дніпрі, пропонуємо спочатку обрати район, в якому хочете оселитися, а потім вибрати серед доступних новобудов за параметрами цін, розташування та класу – економ, комфорт чи преміум.

ПроНовострой — блог про новобудови у Дніпрі, актуальна інформація щомісяця — наш телеграм канал

Основні райони будівництва ЖК

Якщо дивитися карту Дніпра з ЖК, що будуються, та завершеними новобудованми, можна виділити такі основні райони будівництва нових будинків у місті:

 • Лівий берег — напрямок Слобожанського проспекту та Донецького шосе
 • Правий берег — центральна частина міста та Нагірна частина міста (як частина центральної), район Підстанція — Гагаріна — Тітова, район Перемоги на Набережної Перемоги.

ЖК в Днепре на карте

Новобудови Лівий берег Дніпро

новостройки на левом берегу в Днепре визуализации

Більш детально про ЖК на Лівому березі читайте тут → Новобудови на Лівому березі у Дніпрі

Лівий берег м. Дніпро складається з трьох великих районів — Індустріальний, Амур-Нижньодніпровський та Самарський, шукати по адміністративних районах не так зручно, оскільки перші 2 охоплюють дві основні магістралі лівого берега — Слобожанський проспект (колишній проспект Правди) та Донецьке шосе, а Майже всі нові будинки будуються вздовж цих двох доріг. Тому ми пропонуємо розглядати всі збудовані та зведені новобудови Лівого берега Дніпра саме з точки зору їхньої локації щодо цих двох доріг. Самарський район не дуже популярний для життя у Дніпрі, тому і новобудов там практично немає, за останні 10 років збудували один ЖК Comfort City Lagoon.

Список новобудов Лівого берега у Дніпрі:

Новобудови вздовж Слобожанського проспекту від Центрального мосту:

ЖК Воронцовський, ЖК Гранд, ЖК Добробут, МФК Industrial, ЖК Аржанова, ЖК Георгіївський, ЖК Хмельницький, ЖК Promenade, ЖК Городок, ЖК Слобожанський, ЖК Дніпровська Брама 1 та ЖК Брама 2, КМ ЛісоПарковий

Новобудови вздовж Донецького шосе від мосту у бік Каравана:

КМ Concept Riviera, ЖК Молодіжний, ЖК Олімпійський, ЖК Suncity, ЖК Лівобережний, ЖК Правильний вибір, Клубний дім “Березинський”, ЖК Янтарний, ЖК Вертикаль, ЖК Садиба

Новобудови Правий берег Дніпро

Адміністративно на Правому березі Дніпра ми маємо Соборний район, Центральний район, Шевченківський район та Чечелівський район, але якщо дивитися через призму будівництва нових будинків на Правому березі Дніпра, можна виділити кілька основних районів будівництва:

Новобудови у Центрі Дніпра

ЖК в Днепре от застройщика

Центр міста — все, що знаходиться вздовж проспекту Яворницького до вулиці Лесі Українки та Святослава Хороброго з одного боку та Січеславської набережної з іншого. Завдовжки від Центрального вокзалу до пам’ятника Слави. Окремо всередині Центру міста виділимо Нагірну частину міста, так звану Нагірку, де будуються найдорожчі ЖК міста.

Список новобудов в Центрі Дніпра: ЖК Катеринославське Депо, ЖК Баку, ЖК Атлант, ЖК Central Park, Клубний будинок К12, ЖК Лофт проект, ЖК Будинок на Мечникова, ЖК manhattan, ЖК Family Space, ЖК Club House, ЖК GENEVE, Клубний будинок на Короленка, ЖК Palermo, ЖК SvetlovSky, ЖК MOZART, ЖК Троїцький, ЖК Дельмар Люкс, ЖК Миронова, ЖК ArtHof, ЖК Cascade Plaza, МФК Ermolaev Center, ЖК RESPECT HALL, ЖК Loft Smart, ЖК DeLight Hall, МФК CITÉ, ЖК Чкаловський, ЖК CENTOWER, ЖК Duet, ЖК Premier Tower, ЖК Loft White.

Новобудови Нагірна частина Дніпра

Новостройки Нагорка в Днепре

Сюди входить все, що знаходиться на підйомі від Січеславської Набережної, в райні кулі, та вул. Барикадної, через парк Шевченка та Соборної площі, до колишнього нагірного ринку, де зараз знаходиться ТЦ Нагорка.

Список новобудов на Нагірці: ЖК Фестивальний, БФК Mayak, ЖК Neboshill, ЖК Nebo, ЖК Avenue 25, ЖК Новодворянський, ЖК Park Residence, ЖК Premier Park, ЖК AURORA, клубний будинок loft egoist, ЖК Mont Blan, ЖК Магнат КМ, ЖК Славія , ЖК Панорама, ЖК на вул. Гончара, 38-42

Новобудови Перемога 1 — 6

ЖК на Победе Днепр от застройщика визуализация

Докладніше про новобудови Перемоги на сторінці Новобудови Перемога 1 — 6

Наступний за популярністю район житла комфорт класу – район жив масивів Перемоги 1 – 6. Тут приваблює соціальна інфраструктура, відреставрована Набережна, сквер “Прибережний”, Коса гребного каналу, яхт-клуб Січ, близькість до центру міста 10-15 хвилин на машині. 25 хвилин міським транспортом, великий вибір нового та старого житлового фонду. З огляду на багатьох інших районів Перемога активно розвивається останні роки.

Список новобудов Перемоги 1 — 6 від початку Набережної Перемоги:

ЖК Cityisland, ЖК Bartolomeo Resort Town, ЖК Favorit (Фаворит), ЖК Кращий будинок на Перемозі, ЖК River Park, ЖК Набережний квартал, ЖК Victory Hall, ЖК West Hall, ЖК MAISON, Клубний будинок Family Garden, ЖК Затишний, ЖК Good House, ЖК Lagom, ЖК Затишний-2, КБ Затишний будинок, ЖК Нова перемога, ЖК ТРІУМФ, ЖК 5-й континент, ЖК Салют, ЖК MARSHALL, ЖК Sweet Home, ЖК Акварель, ЖК Південний, ЖК PEYOT

Новобудови Гагаріна — Підстанція — Тітова

ЖК на Подстанции, Титова, гагарина от застройщика визуализация

Докладніше про новобудови у цьому районі читайте на сторінці Новобудови Тітова — Підстанція — Гагаріна

Район Гагаріна – Підстанції – Тітова частина міста, яка охоплює р-н вулиці Тітова, середину і верх пр. Поля та Богдана Хмельницького, район Підстанції, вулиці Гагрина до Нагірної частини міста та початок Тополі, де збудували по суті новий район поблизу підмтанції. Це чудовий район із торговельно-розважальними центрами Дафі та Аполло, кінотеатрами, парками – Зелений Гай, Богдана Хмельницького, Писаржевського, Юрія Гагаріна, Парк 40-річчя визволення. Зручна транспортна розв’язка вулицями Гагаріна, пр. Поля та Богдана Хмельницького до центру. Гарна спортивна інфраструктура. Будується багато нових будинків економ та комфорт класу.

У 2024 році вул. Гагаріна була перейменована на вул. Наукова, а вул. Тітова на вул. Незалежності.

Список новобудов Гагаріна — Підстанція — Тітова:

ЖК Атмосфера, ЖК Будинок на Тітова, ЖК Comfort City, Таунхаус «Барвіста», ЖК Артемівський, ЖК Forest Hill, Клубний будинок Donjon, ЖК Грані, ЖК Comfort City Рибинський, ЖК Космос, ЖК Сімейний, ЖК Dubinina, ЖК на вул. Лазаряна, 22 (ДІІТ), ЖК BARVY, ЖК Щасливий, БФК TOPOL TOWN, ЖК Щасливий в Дніпрі.

В інших районах так само є будівництво нових будинків, але обсяги не зіставні з районами зазначеними вище, ми обов’язково згадаємо всі новобудови, де б вони не будувалися.

ЖК на Парусі — Покровському — Червоному Камені

Тут єдиний ЖК, який запланований до будівництва влітку 2024 року — ЖК Nova на 7 секцій від TRB Development у середині мкр. Червоний Камінь.

Ціни на квартири в новобудовах Дніпро — 2024 рік

Середня ціна за м² квартири в новобудові від забудовника у Дніпрі — 40 000 грн

Середня ціна за м² березня 2024 до березня 2023: -10%

Кількість новобудов березень 2024 до березень 2023: +21%

Варто додати — зниження ціни на новобудові відбулося через надходження на ринок нових проектів, які були з ціною, нижчою за середню, ті 22% новобудов, які додалися за рік, це не нові об’єкти, а розморожене будівництво після початку війни. Тобто. може здатися, що кількість новобудов зростає і ціна падає, але ситуація зворотна, зараз добудовують те, що зупинили з початком війни, а ціна, після того, як поточні пропозиції підуть, тільки зростатиме.

Новобудов у продажу від забудовника зараз: 56, з них на стадії будівництва – 29 черга, на стадії котловану – 1. Продаж у побудованих новобудовах – 27.

Динаміка середньої ціни на квартири у новобудовах за останній рік

Ціни за класами новобудов

 

Динаміка цін на квартири в новобудовах Дніпра за класами

Найдешевші та найдорожчі квартири від забудовників на ринку на грудень:

Найдешевша ціна за м² в новобудові Дніпро:

 • Клубний будинок ART HOUSE 29 200 грн/м² за 1-кімнатну, загальна ціна від 1.34 млн. грн
 • ЖК Лівобережний 32 550 грн/м² за 1 кімнатну, загальна ціна від 1 млн. грн
 • ЖК Дніпровська Брама 2 25 850 грн/м² за 1-кімнатні, загальна ціна від 1.15 млн. грн
 • ЖК ТРІУМФ 28 000 грн/м² за 1, 2 та 3 кімнатні, загальна ціна від 780 тис. грн за однокімнатну
 • ЖК Вертикаль 26 950 грн/м² за 1, 2 та 3 кімнатні, загальна ціна від 1.14 млн. грн за однокімнатну

Найдешевші квартири ціна за квартиру:

 • ЖК ТРІУМФ від 812 млн. грн. за однокімнатну квартиру, 4 кв. 2024
 • ЖК Лівобережний від 1.14 млн. грн. однокімнатну квартиру, 4 кв. 2023
 • ЖК Містечко від 1.04 млн. грн за 1-кімнатні, 4 кв. 2023

Найдешевша квартира 1 кімнатна:

 • ЖК ТРІУМФ від 780 тис. грн. за однокімнатну, 4 кв. 2024

Найдешевша квартира 2 кімнатна:

 • ЖК Вертикаль від 1.33 млн. грн. за двокімнатну, 1 кв. 2024

Найдешевша квартира 3 кімнатна:

 • ЖК Вертикаль від 1.62 млн. грн. за трикімнатну, 1 кв. 2024

Найдорожча ціна за м² у новобудовах від забудовників

 • МФК Ermolaev Center — 104 150 грн/м² за 4-кімнатні
 • ЖК Bartolomeo Resort Town — 103 800 грн/м² за 2 кімнатні, квартира в амфітеатрі
 • ЖК Cascade Plaza 152 600 грн/м² за 5-кімнатні

Найдорожча ціна за квартиру у Дніпрі від забудовників:

 • МФК Ermolaev Center від 17.25 млн грн за 5-кімнатні
 • Клубний будинок Loft Egoist від 37,45 млн грн за 5-кімнатні

Розстрочка та еОселя

39 новобудов з 54 пропонованих зараз на ринку Первинної нерухомості пропонують розстрочку для покупців, приблизно скрізь умови схожі — від 30% перший внесок, на строк до закінчення будівництва (від 3 місяців до 2 років), але є винятки.

Цікаві варіанти розстрочки є у наступних новобудовах:

ЖК Сумма розтермінування Період Ціна
ЖК Promenade Рассрочка от 0% 2 роки від 33 550 грн/м²
ЖК Космос Рассрочка от 0% 2 роки від 40 050 грн/м²
ЖК Затишний-2 Рассрочка от 10% 2 роки від 41 950 грн/м²
ЖК RESPECT HALL Рассрочка от 10% 2 роки від 41 950 грн/м²
Клубний будинок на Короленко Рассрочка от 11% 6 місяців від 41 950 грн/м²
ЖК Manhattan Рассрочка от 20% 1 рік від 42 700 грн/м²
Апарт-комплекс Port City Рассрочка от 20% 2 роки від 48 050 грн/м²
ЖК Троїцький Рассрочка от 20% 4 рік від 57 200 грн/м²

Список новобудов з єОселя у Дніпрі:

 • ЖК Bartolomeo Resort Town
 • ЖК Лівобережний
 • ЖК Янтарний
 • ЖК Вертикаль
 • ЖК Щасливий у Дніпрі
 • ЖК Маршал
 • ЖК Central Park
 • ЖК Дніпровська Брама 2
 • ЖК Олімпійський
 • Клубний дім Donjon
 • ЖК Favorit
 • ЖК Lagom
 • ЖК Nebo
 • Клубний дім ART HOUSE
 • ЖК Троїцький
 • ЖК Sweet House

Акції від забудовників у Дніпрі на червень 2024 року

У таблиці перераховані все актуальні акції забудовників у Дніпрі на початок лютого 2024 року, кожного місяця ця табличка буде оновлюватись.

Назва ЖК Період акції Акція
ЖК Bartolomeo Resort Town з 13.06 по 30.06 Розтермінування до 2 років на готові квартири у Вежі I та Вежі II
ЖК Mont Blan з 13.06 по 31.08 Розтермінування під 0% до 24 місяців на квартири
ЖК Mont Blan з 13.06 по 31.08 Знижка 10% на квартири для ЗСУ
ЖК PEYOT з 12.06 по 31.08 Акційна ціна від 900 $/м² на квартири
ЖК PEYOT з 12.06 по 31.08 Розтермінування під 0% до 24 місяців на квартири
ЖК PEYOT з 12.06 по 31.08 Знижка 10% на квартири для ЗСУ
Апарт-комплекс Port City з 23.05 по 30.06 Знижка 8% на апартаменти з 7 по 17 поверхи
Апарт-комплекс Port City з 23.05 по 30.06 Розтермінування 0% на 3 роки з першим внеском від 20%
ЖК Днепровская Брама 2 з 13.06 по 31.08 Знижка 10% на квартири для ЗСУ
ЖК Щаслывый в Днепре з 13.06 по 31.08 Знижка 10% на квартири для ЗСУ
ЖК Янтарный з 9.04 по 29.06 Знижка до 140 000 грн на квартири для військовослужбовців

Заморожене та призупинене будівництво ЖК у Дніпрі

Частина новобудов була припинена ще до війни, частина після початку війни. Різні забудови були зупинені на різних етапах будівництва. Багато проектів залишилися на папері, і не факт, що будуть взагалі посроєнні, враховую зміну попиту та вартості будівництва.

Правий берег: ЖК MAISON, ЖК Катеринославське Депо, ЖК CENTOWER, ЖК Cityisland – зупинено на стадії проектів, будівництво не розпочато. КБ Затишний будинок, ЖК Нова перемога, ЖК Пори року, ЖК SkyCity, МФК CITÉ, МФК TOPOL TOWN – будівництво зупинено.

Забудовники Дніпра

Список актуальних забудовників Дніпра, які мають хоча б один ЖК у продажу:

Забудовник Первинні продажі Тільки вторинні продажі
АртПроектБуд “ЖК PEYOT, ЖК Mont Blan, ЖК Щасливий у Дніпрі, ЖК Lagom” ЖК Щасливий, ЖК Днепровская Брама, ЖК Семейный, ЖК River Park, ЖК SokolovSky
Добробут ЖК RESPECT HALL, ЖК Затишний-2, ЖК Космос, ЖК Promenade ЖК Аржанова, ЖК SunCity, ЖК Хмельницкий, Клубний будинок «Классик Холл», ЖК Затишний, ЖК Добробут, ЖК Алие Паруса, Таунхаус «Барвиста»
Alef Estate Апарт-комплекс Port City, МФК Ermolaev Center, ЖК Троицкий, ЖК DeLight Hall, ЖК Cascade Plaza ЖК Катеринославский I
Loft project Клубний будинок loft egoist, ЖК Loft White ЖК Loft Smart, ЖК на ул. Шевченко, 25, ЖК на ул. Южная, 4-8б, ЖК на ул. Левко Лукьяненка (Жуковского), 33
Comfort City Group КГ Comfort City Lagoon, ЖК Comfort City Рибінский, ЖК Comfort City GREEN PARK, ЖК Comfort City Lagoon, КГ Comfort City GREEN PARK ЖК Comfort City, Таунхаус «Комфорт сіті»
Daytona ЖК Marshall, ЖК Mayak ЖК GENEVE, ЖК MOZART, ЖК К12
Строитель-П ЖК ул. Гончара, 38-42 ЖК Панорама, ЖК Грани, ЖК П’ятий континент, ЖК Салют, ЖК Жукоffскій, ЖК Будинок на Тітова
NCD ЖК Bartolomeo Resort Town Нет
Concept Development КГ Concept Riviera, ЖК AcademHoff, ЖК ArtHof Нет
OLVIA Construction ЖК Forest Hill, Таунхауси Forest Hill Нет
Grand Family Estate ЖК Лівобережний Клубний будинок«Образцовий», Клубний будинок«Дружний», ЖК Будинок на Петровского
DM Group ЖК Neboshill, ЖК Nebo Нет
БАЛОВКА Девелопмент ЖК Вертикаль, ЖК Олимпийский ЖК Молодіжний, ЖК Орільска надія
Central Project ЖК Premier Tower, ЖК Central Park Нет
Vertex Group ЖК Avenue 25, КГ Goodwill Residence Нет
Інвестдніпробуд ЖК Днепровская Брама 2,
КГ ЛісоПарковий
Нет
Premier Development ЖК BARVY Нет
TRB Development ЖК Янтарний ЖК Слобожанский, Клубний будинок «Dream House»
Трест Реконструкции и Развития ЖК West Hall ЖК Воронцовский, ЖК Victory Hall
M Building Company ЖК Миронова Нет
Созидатель ЖК ТРИУМФ ЖК Чкаловский, ЖК Пролісок
Инфосервис ЖК Південний Клубний будинок Family Garden
Строительная группа iQ-House ЖК AURORA ЖК iQ-House
Рейтинг
( 1 оцінка, середнє 5 з 5 )
Володимир Богорада/ автор статті

Цікавлюсь нерухомістю. Допомагаю обирати квартири для життя. Створив декілька онлайн проектів з нерухомості.