ЖК Grand (Гранд), Дніпро

ЖК Гранд Днепр, Солнечный

ЖК Гранд — нова 25-поверхова свічка на Лівому березі, розташована поряд з річкою на Набережній Сонячній (колишня вул. Маршала Малиновського). Через початок війни будівництво було зупинено, але наприкінці 2023 року знову відновлено. Будівництво ведеться на місці зеленого скверу поряд із будинком №60, точніше, впритул до цього будинку, закриваючи частину огляду для кількох під’їздів, що викликало багато заслуженого негативу від його мешканців.

Телеграм ПроНовострой — фото ходу будівництва ЖК, акції, новини та оголошення від власників.

Характеристики об’єкту

 • Адреса новобудови: Дніпро, Амур-Нижньодніпровський район, Сонячний, вул. Маршала Малиновського
 • Кількість будинків: 1 будинок на 25 поверхів
 • Паркінг: наземний багаторівневий
 • Кількість квартир: 174
 • Тип опалення: автономне на будинок
 • Стіни: керамоблок
 • Утеплення: мінеральна вата
 • Технологія будівництва: монолітно каркасне
 • Висота стелі: 2.85 м
 • Забудовник: Grand Family Estate
 • Початок будівництва: січень 2024 р.

Хід будівництва

Фото: квітень 2024 року, більше фото з ходу будівництва цього ЖК дивіться у нашому телеграм каналі

ЖК Гранд Днепр ход строительства апрель 2024 года

ЖК Гранд Днепр ход строительства апрель 2024 года

ЖК Гранд Днепр ход строительства апрель 2024 года

Розташування

Будинок будується наприкінці Сонячної Набережної, в Амур-Нижньодніпровському районі, в районі забудови новобудови Лівий берег Дніпра, розташований поряд із круговим виїздом на вул. Любарського. Сонячний — добре обжитий район ще радянського проектування з усією необхідною інфраструктурою. Також це найближчий район для життя на Лівому березі з погляду близькості до центру міста.

ЖК Гранд место застройки рядом с домом №60 на Солнечном
Місце будівництва майбутнього ЖК

Місце для будівництва вибрано поряд з будинком №60, на колишній вул. Маршала Малиновського, будинок буквально знаходиться впритул до майбутньої новобудови, що не грає на руку ЖК бізнес-класу, як і той факт, що він будується на колишній зеленій зоні. З інших сторін ЖК оточують дороги, а також склади будівельного магазину та залишки Дніпротяжбуммашу.

ЖК Grand в Днепре, Левый берег, на карте

Поруч із новобудов знаходяться: ЖК Воронцовський, ЖК Добробут, ЖК Індустріал. Це перша житлова новобудова на Сонячному.

Інфраструктура

Інфраструктурно район добре розвинений, у кроковій доступності є школи, дитячі садки, великий плюс наявність ТРЦ Вавилон з супермаркетом, ресторанами та торговельно-розважальними зонами. Поряд з будинком прогулянкова зона набережної, яку упорядкували ближче до Центрального мосту, за самим мостом також є пляжі, тенісні корти і басейн з парком. Поруч є базар, Макдональдс та багато заправок, гарна транспортна розв’язка у бік центру.

ЖК Гранд Днепр, генплан застройки
Генплан забудови ЖК Гранд

Розглянемо детальніше інфраструктуру, яку обіцяє забудовник, і яка вже доступна поруч.

Що з інфраструктури буде побудовано забудовником — окремий багаторівневий паркінг (де саме — інформації немає), видові квартири на Дніпро, чотири високошвидкісні ліфти, комерційні зони на першому поверсі, спорт зал на цокольному поверсі, ресторан на останньому поверсі, і все. На сайті ще рази 3 або 4 повторюється текст про преміум клас, видові квартири та велич, а також багато іншої води без конкретики. Якоїсь своєї території ЖК не заявлено, як і дитячих чи спортивних майданчиків. Але на відео візуалізації та генплані заїзд для авто, що існує зараз, перед 60-м будинком буде реконструйований під зелену зону з дитячими майданчиками. Чи є в планах ця реалізація, чи вона зроблена для красивої картинки — поки не зрозуміло, через інформаційну “бідність” офіційного сайту ЖК та соц. мереж забудовника.

Навколо ЖК згідно візуалізації зроблять зелену “стінку”, щоб убезпечити його від автомобільного потоку, взимку це, щоправда, не допоможе.

Те саме відео, на сайті забудовника його неможливо подивитися нормально, вирішили продублювати його тут:

 

Тепер про інфраструктуру навколо ЖК:

Зелені зони

 • Сонячна Набережна — поряд з будинком
 • До Січеславської Набережної, парку Шевченка та Монастирського острова –— до 10 хвилин на авто
 • Парк Сагайдак, Мануйлівський парк, Воронцовський пляж — 5 хвилин на авто, до 25 хвилин пішки

Інфраструктура для дітей

 • ясла-садок №350 — 5 хвилин пішки
 • ясла-садок №86 “Золотий пивник” — 5 хвилин пішки
 • школа №43 — 5 хвилин пішки
 • школа №57 — 10 хвилин пішки

Медичні заклади:

Garvis на Малиновського

Спортивна інфраструктура

 • тенісні корти біля Воронцовського пляжу
 • спортивна школа №3
 • фітнес центр Ендорфін
 • Спортивний клуб “Фенікс”
 • Зал боксу “Bro za Bro”
 • ReGym спортхаб

Кафе та ресторани

Нептун на набережній через дорогу, Рів’єра, Капоне Бар, 4TOWER, Конфетті, ням-ням суші

ТЦ, супермаркети та продуктові ринки

ТЦ Вавилон з супермаркетом Fozzy — 15 хвилин пішки, АТБ за 10 хвилин ходьби, Воронцовський ринок.

Транспортна інфраструктура

Рух вулицями поруч із будинком дуже активний, із плюсів будинку близькість до центру, за 6 хвилин можна доїхати до Мост-сіті. До Центрального залізничного вокзалу дорога займе 15 хвилин.

Враховуючи позиціонування ЖК, я так розумію, що міський транспорт майбутніх жителів не повинен цікавити, а більше можливість паркування авто поряд з будинком, і тут із цим проблеми, нормальних паркувань поблизу просто немає, а кинути машину поряд з будинком не вийде, бо довкола нього круговий рух. На візуалізації є вздовж дороги і за будинком два-три десятки місць неподалік ЖК, але треба розуміти, що ці місця будуть доступні всім мешканцям навколишніх будинків, і ЖК планується 25-поверховий, а не десяти.

Під’їхати до під’їзду, щоб розвантажити покупки, теж не вийде.

Все ж таки згадаємо міський транспорт поряд: 9-й трамвай до залізничного Вокзалу, 14-й тролейбус до Центру, близько десяти маршрутних таксі проходять поряд з будинком до Центру міста та на площу Старомостову.

Паркування

На сайті забудовника заявлено окремий багаторівневий паркінг, більше інформації про даний об’єкт ніде немає, в самому будинку паркінг не передбачений. Поряд із будинком буде близько 20-30 місць гостьового паркінгу на не закритій території.

Екологія

Усі підприємства поряд вже давно закриті, єдині джерела запаху можуть бути вихлопні гази від активного руху авто під вікнами та цвітіння Дніпра влітку.

Огляд ЖК та квартир

Окрім згаданого будинку №60 поряд інших об’єктів нерухомості немає, які могли б вплинути на інсоляцію поряд з будинком, зробили два скрині інсоляції влітку та взимку, щоб ви змогли зорієнтуватися за рухом сонця протягом дня та вибрати квартиру із сонячного чи темного боку, яка вам більше підходить.

Сонце рухається від світлішого помаранчевого променя вранці до темнішого ввечері, на картинці виставлено положення сонця на 12 годин дня.

ЖК Гранл, инсоляция зимой
Інсоляція взимку

 

ЖК Гранл, инсоляция летом
Інсоляція влітку

Сам будинок складається з 25 поверхів, перший поверх відведений за комерцією та хол майбутнього житлового будинку з невеликими зонами відпочинку та ліфтами. Починаючи з другого поверху розміщуватимуться житлові квартири. На поверсі сплановано по 8 квартир до 20 поверху, по 6 квартир з 21 по 23, по 2 квартири на 24 і 25 поверхах, але на будь-якому поверсі квартири можна об’єднувати між собою. Планування на всіх поверхах однакові, на верхніх просто сусідні квартири об’єднувані.

ЖК Grand Днепр, планировка этажа
Планування поверху ЖК Гранд
 • Технологія будівництва монолітно-каркасна
 • Стіни з керамоблоку
 • Утеплення мінеральна вата
 • Опалення автономне додому
 • Чотири швидкісні ліфти

Квартири доступні від 55 до 250 м², що стоять можна об’єднувати в одне приміщення. Будинок має не звичайну форму, через що безліч кімнат усередині вийшли у вигляді сектора, а не прямокутної форми. Планування не можна назвати невдалими, кімнати відмінно нарізаються всередині кожного планування відповідно до своєї квадратури, є великі квартири по 85-95 м ² до 21 поверху, і величезні квартири по 130 і 250 м ² після 21 поверху, що велика рідкість для наших ЖК бізнес- класу, де зазвичай, щоб отримати щось більше 90 м² потрібно об’єднувати сусідні квартири, що по-перше, не завжди можна вдало зробити, по-друге, не обов’язково одна з тих квартир, яку ви хочете об’єднати, ще не продана або заброньована.

Найбільш популярні зараз планування з правого боку, якщо дивитися у бік Дніпра з ЖК, оскільки відкривається гарний краєвид на центральну частину Правого берега, квартири з крайньої лівої частини менш популярні, оскільки дивляться більше на занедбаний завод, ніж на Дніпро.

Планування в ЖК Grand:

ЖК Гранд Днепр, планировка тип 1
Тип 1, 55 м²

 

ЖК Grand Днепр, планировка тип 2
Тип 2, 95 м²

 

ЖК Grand Днепр, планировка тип 3
Тип 3, 55 м²
ЖК Grand Днепр, планировка тип 4
Тип 4, 55 м²
ЖК Grand Днепр, планировка тип 5
Тип 5, 55 м²

 

ЖК Grand Днепр, планировка тип 6
Тип 6, 55 м²
ЖК Grand Днепр, планировка тип 7
Тип 7, 84 м²

 

ЖК Grand Днепр, планировка тип 1
Тип 8, 55 м²

Ціни на квартири ЖК Grand

Інформації щодо цін немає, за інформацією від забудовника продажі ще не розпочато. Ціни по інших ЖК міста та в районі Сонячного на вторинку можете подивитися на сторінці вартість квартир Дніпро

Доступність розстрочки

Немає інформації

Підсумки

Інформації про ЖК не так багато, щоб скласти повноцінну думку, але навіть з того, що зібрали можна скласти попередні плюси та мінуси майбутнього будинку.

Що не сподобалося

 • Відсутність своєї території ЖК, чи буде територія перед 60-м будинком упорядкована та облаштована під потреби мешканців ЖК Grand інформації немає
 • Навколо будинку завантажена дорога, якою, в тому числі, рухається багато вантажного транспорту, оскільки поблизу багато складів
 • Сусідство із зупиненим заводом, розмов про будь-яку реконструкцію даного місця не було не перед війною, не зараз.
 • Я не великий любитель радянської забудови, але тут був хоч якийсь архітектурний ансамбль набережної, який новий будинок ламає, та й з муралом “Касатка” можна попрощатися.
 • Відсутність паркінгу в будинку, навіть якщо буде збудовано багаторівневий паркінг окремо десь поряд, у будь-якому випадку з дому в нього доступу не буде, що для бізнес-класу не дуже привабливо.

Що сподобалось

 • Планування квартир виглядає добре
 • Матеріали будівництва
 • Близькість до центру міста, гарна транспортна розв’язка
 • Розвинена інфраструктура району, ТРЦ за 15 хвилин пішки від будинку
Рейтинг
( 1 оцінка, середнє 5 з 5 )
Володимир Богорада/ автор статті

Цікавлюсь нерухомістю. Допомагаю обирати квартири для життя. Створив декілька онлайн проектів з нерухомості.