ЖК Барви (BARVY), Дніпро


ЖК Барви — ще одна новобудова, побудована на території колишнього пустиря між Дафі та мкр. Тополя 1 і належить до нового мікрорайону, де вже збудовано ЖК Щасливий та активно будується ЖК Щасливий у Дніпрі.

ПроНовострой — огляд новобудов у Дніпрі підписуйтесь на наш телеграм, де ми робимо анонси нових оглядів ProNovostroy

Характеристики об’єкту

 • Адреса новобудови: Дніпро, Шевченківський район, Тополя 1, Запорізьке шосе, 25
 • Кількість будинків: 1 будинок на 4 секції
 • Паркінг: місця під навісами, гостьовий паркінг, додаткове паркування поряд з ЖК
 • Кількість квартир: 399
 • Тип опалення: індивідуальне електроопалення
 • Стіни: цегла
 • Утеплення: мінеральна вата
 • Технологія будівництва: цегляна, монолітно каркасна.
 • Висота стелі: 2.8 м
 • Забудовник: Група компаній БМТ, генеральний підрядник Premier Development
 • Початок будівництва: квітень 2021 р.
 • Терміни здачі: 1 квартал 2024 р.
 • Розстрочка від забудовника: була можлива на ранніх етапах будівництва, зараз немає
 • Ціни на квартири: від 34 150 USD за 1-кімнатну
 • Ціни на паркінг: від 12 500 USD за 13.5 м2

Хід будівництва

Фото: квітень 2024 року, більше фото з ходу будівництва цього ЖК дивіться у нашому телеграм каналі

ЖК Барви ход строительства апрель 2024 года

ЖК Барви ход строительства апрель 2024 года

Розташування

Будинок буде збудований у Шевченківському р-ні поряд із Запорізьким шосе, данний район забудови належить у нас у блозі до Гагаріна — Підстанція — Тітова, розташований на колишньому пустирі з промзоною, СТО та гаражами перед першим Тополем, як рухатися від кола на бульварі Зоряний бік виїзду із міста. Забудовується ділянка між заправкою “Восток Газ” та ЖК Щасливим.

Розташування, в цілому, вдале, тут вже побудований і заселений ЖК Щасливий та інфраструктура частково зроблена: кав’ярня, їдальня, невеликі магазинчики та сфера послуг. Неподалік є великі ТЦ, кінотеатр, велика паркова зона у вигляді Тунельної балки.

Поруч зводять “ЖК Щасливий у Дніпрі” на 22 секції та планується будівництво МФК Topol Town, зупинене у 2022 році через війну. Всі будинки разом формують загальний вигляд нового мікрорайону зі своїми перевагами та недоліками, але про все по черзі. Неподалік на верху Гагаріна будують ЖК Космос

ЖК Барви на мапі Дніпро
Червоним прямокутником відзначено рамки будівництва ЖК BARVY

Інфраструктура

До початку розвитку цієї території житлової інфраструктури тут не було, вона почала створюватися разом із заселенням сусідньої новобудови — їдальня, кав’ярні, пошта та ін. Інфраструктура району створюється по суті з нуля, але в це швидше плюс, всі заклади, які з’являться тут, будуть новими і відкриті під потреби мешканців мікрорайону, так само і комунікації, які прокладалися з нуля, прослужать достатньо довго без поломок.

Розглянемо детальніше майбутню інфраструктуру всередині комплексу та навколо нього

Що з інфраструктури буде збудовано забудовником — закрите подвір’я з ігровим майданчиком, комерційна будівля на 2 поверхи, яка буде частиною будинку, під оренду для реалізації концепту “все під рукою”, паркінг місця під навісами по периметру будинку, гостьовий паркінг, додатковий паркінг поруч.

ЖК Барви Дніпро

Тепер пройдемося по повсякденній інфраструктурі, що оточує ЖК:

Зелені зони

 • Через дорогу за 10 хвилин від ЖК знаходиться Тунельна балка
 • Парк Володі Дубініна 20 хвилин від будинку
 • Автомобілем за 10 хвилин можна доїхати до парків Богдана Хмельницького, Зелений Гай, до Коси гребного каналу, яхт-клубу Січ та Набережної Перемоги.

Інфраструктура для дітей

Школи та сади поряд є, але до найближчого потрібно йти пішки щонайменше 15 хвилин

 • Приватна школа №5 поряд з Дафі — 15 хвилин пішки
 • Школа №20 вгорі вул. Високовольтна — 15 хвилин пішки, але доведеться переходити через 8 смуг Запорізького шосе
 • Школа №52 Тополя 1 — 25 хвилин пішки
 • Школа Logos Тополя 1 — 25 хвилин пішки
 • Приватний садок та молодша школа Юмі — 15 хвилин пішки
 • Приватний садок та молодша школа Світ Дитини — нагорі Гагаріна (Ірпінська вулиця)
 • Дитячий садок №314 — Тополя 1
 • Дитячий садок №123 — Тополя 1
 • Дитячий садок з яслами № 210 — нагорі Гагаріна
 • Дитячий садок Сонячний №165 — нагорі Гагаріна

З клінік поруч є:

 • Приватна поліклініка Здорове покоління – 15 хвилин пішки
 • Планується будівництво нової клініки поруч із ЖК Щасливий у Дніпрі
 • Медичний центр Геліос у Дафі

Спортивна інфраструктура

На території комплексу спортивної інфраструктури не планується, поруч є — BIG BOB`S GYM, Art-Fit, є Fit4You за Дафі ближче до Тітова. На території мікрорайону спортивна інфраструктура буде, але чи до неї буде доступ невідомо, оскільки двори, можливо, всі будуть закриті від сторонніх. Через дорогу за проспектом Праці є футбольне поле, недалеко їздитиме до стадіону Трудових резервів. У бік Тополі 3 на виїзді з міста є спорт комплекс Велес з басейном, єдиноборствами та тринажерним залом.

Кафе та ресторани

Confetti, RoadHouse, пивний ресторан Mova, Тиниця, Grande Gourmande, кафе Смак, KFC, McDonalds, ресторан Золотий дракон, Щаслива Столова, кав’ярня the Тьолкі

ТЦ, супермаркети та продуктові ринки

Великий АТБ 5 хвилин від будинку, Дафі з Мультиплексом, Ашаном, ресторанами та ігровим простором для дітей, Епіцентр, Metro, ТЦ Терра та продуктовий ринок поруч, дрібні продуктові магазини у першому ЖК Щасливому

Новобудови Дніпра — у статті зібрані і структуровані всі новобудови у Дніпрі з цінами та статусами будівництва

Дорожня інфраструктура

Поруч із будинком знаходиться 8-ми смугове Запорізьке шосе з можливістю швидкого виїзду за місто. Центр міста з будинком з’єднує вул. Гагаріна, вул. Високовольтна, або через проспект Богдана Хмельницького, за 15 хвилин ви будете в центрі, незалежно від вибору дороги. Загалом проблем з транспортною розв’язкою немає, якщо у вас є машина.

Якщо машини немає, то життя тут буде менш комфортне. Маршруток у бік центру та інших напрямків міста багато, але з ранку вже забиті, кінцевих, де можна сісти у порожній автобус, поряд немає. З тролейбусів: 21-й 16-й, які йдуть до історичного музею і 19-й у бік Титова та Робочої.

Паркування

Згідно з інформацією від забудовника будуть місця для стоянки під навісами (не безкоштовні звичайно, а за ціною повноцінного паркінгу, на січень 2024 року по 12 500 USD), гостьовий паркінг, додаткове паркування поряд з ЖК. Враховуючи ситуацію з паркінгом у сусідніх ЖК картинка досить розмита, скільки саме пропонується місць під навісом інформації немає, скільки місць буде на додатковому паркуванні і де він буде також інформації немає, як і гарантії, що тільки мешканці зможуть там паркуватися. Гостьовий паркінг, напевно, мається на увазі вздовж будинку, гостей ви там навряд чи запаркуєте, тому що машини будуть там стояти цілодобово. Так що будьте готові вечорами боротися за клаптик землі, щоб поставити своє авто.

Тепер про ціну стоянки з навісом — ніхто не сперечається, що мати постійне машиномісце під будинком це супер зручно, але порівнювати його з повноцінним паркінгом безглуздо. У сусідньому ЖК, що будується, за ту ж ціну продають місце на підземному паркінгу, де вам не доведеться відгрібати машину від снігу, сідати в холодне авто взимку і розпечену машину влітку.

Питання паркінгу в цьому ЖК викликає багато питань і занепокоєння. Відсутність нормально спланованого паркінгу створила колосальну проблему для сусіднього ЖК, чи вистачить у спроектованих місцях паркувальних місць для всіх мешканців ЖК Барви питання відкрите.

Екологія

Особливих проблем із забрудненням повітря поряд немає, раніше були скарги від сусіднього ЖК на запах горілої пластмаси ночами, але на даний момент немає інформації – актуальна ця проблема чи ні.

Огляд ЖК та квартир

Будинок буде П-образної форми з внутрішнім двором колодязем, на виході розміщено 2-х поверховий будинок комерції. Зовнішній вигляд будинку яскравий, що, як би, виправдовує назву, але викликає питання про хоч якусь єдність стилю в даному районі забудови, через те, що нашим міським архітекторам, загалом, начхати, як виглядатиме місто, виходить каламбур з форм будівель та їх фасадів, але це питання смаку звичайно.

Двір буде закритий, із заїздом для авто на криту та гостьову стоянку навколо будинку, забудовник обіцяє подвір’я без машин, але це тільки про внутрішню частину будинку, по зовнішньому периметру все буде заставлено машинами. Виїзд із дому на ту саму дорогу, що й із сусіднього ЖК, що може призвести до заторів при виїзді на Запорізьке шосе.

Особливих проблем з інсоляцією не буде, окрім, можливо, квартир нижніх поверхів усередині колодязя. На малюнку нижче центральна точка встановлена на ЖК BARVY, сонце рухається за годинниковою стрілкою праворуч на ліво по жовтій лінії сектора між помаранчевими променями, яскравіший помаранчевий — схід, темніший — захід сонця, на картинках сонце виставлено рівно о 12 годині дня взимку і влітку.

Інсоляція ЖК BARVY зима
Напрямок руху сонця на 12:00 25 грудня
Інсоляція ЖК Барви лето
Напрямок руху сонця на 12:00 25 травня

Тепер по самому будинку: тут нічого нового, все досить просто і передбачувано для будинків цього класу.

Клас будівлі позиціонується як комфорт, кількість секцій – 4, поверхів усіх секцій – 10
Фундамент будівлі – монолітний залізобетонний ростверк з буро-ін’єкційних паль (глибиною 34м).
Несучі стіни з керамічної цегли.
Перекриття – збірні залізобетонні плити по збірним монолітним залізобетонним поясам.
Фасадні стіни з цегли утеплені мінеральною ватою 150 мм та оштукатурені під декоративне фарбування.
Кошики під кондиціонери на фасадах
Металопластикові вікна з 6-ти камерним профілем WDS, з подвійним енергозберігаючим склопакетом.
Опалення та гаряча вода: індивідуальне електроопалення

Щодо власної компанії, що управляє, або необхідності створення ОСББ інформації поки немає, але обов’язково спитайте перед покупкою квартири.

На цокольному поверсі розміщені комори, які активно продаються, враховуючи невелику площу більшості квартир, буде гарною ідеєю купити її, щоб складати туди свої непотрібні речі, ціна м2 комори становить 450 USD.

На поверсі буде розміщено по 10 квартир за умови, що сусідні не будуть об’єднані в одну.

ЖК Барвы планировка этажа первая секция
Планування першої секції
ЖК Барвы планировка этажа вторая секция
Планування другої секції
ЖК Барвы планировка этажа третья секция
Планування третьої секції
ЖК Барвы планировка этажа четвертой секции
Планування четвертої секції

Квартири на етапі старту продажів були доступні 3-х видів: квартири-студії, однокімнатні і двокімнатні, якщо об’єднати однокімнатні квартири, що стоять поруч, можна було отримати трикімнатну приблизно на 85-90 м.кв.

Є як вдалі планування, так і ті, що викликають питання, як, наприклад, 2-х кімнатні в першій секції в лівому крилі на 76 м2, де купу корисної площі з’їдає коридор, а кімнати виходять довгими без можливості використовувати ефективно всю площу, та й квартири студії по 23 кв. м у 4-й секції викликають подив, але як би там не було, цих квартир вже немає у продажу, це свідчить про попит і на таку житлову площу.

Базові планування в ЖК Барви з офіційного сайту забудовника, які ще є у продажі (січень 2024 р.):

 

Всі інші планування ідентичні вищезгаданим, тільки можуть бути віддзеркалені або перевернути, залежно від того, з якого боку секції вони знаходяться.

Шум у квартирах

Будівлю оточують зі сходу Запорізьке шосе, з півдня дорога-виїзд з 2-х ЖК, так що тут, на жаль, про повну тишу доведеться забути, якщо ваші квартири на зовнішній стороні будинку, у квартирах внутрішньої сторони такої проблеми не буде або не так гостро відчуватиметься.

Ціни на квартири. Яка ситуація зараз із продажами

До продажу на сьогоднішній день пропонуються однокімнатні та двокімнатні квартири, а також паркінг місця під навісом.

Ціни актуальні на квітень 2024 року

Кімнатність Площа= Ціна за м2 Ціна за квартиру
1 кімнатні 42 – 54 м2 от 700 – 920 $/м2 от 33 350 $/м2
2 кімнатні 52 – 66 м2 от 700 – 880 $/м2 от 45 620 $/м2
Місце під навісом 13.5 м2 930 $/м2 от 12 500 $/м2

Ціна м2 з моменту старту нової черги на початку 2023 р. до її добудови у січні 2024 р. зросла з 630 USD до 700 USD (+10%).

Середня ціна м2 від забудовника на первинку в районі Підстанція – Титова – Гагаріна ≈ 1050 USD, отже, маємо мінімальну ціну ЖК Барви на 34% нижчу за ринок у даному районі.

Доступність розстрочки

Розстрочка була доступна під час будівництва, комплекс вже практично закінчено, розстрочка недоступна

єОселя не доступна

Підсумки

Перед ознайомленням із підсумками, краще ознайомиться додатково з оглядом на ЖК Щасливий у Дніпрі, який будується поруч, оскільки цінова категорія новобудов “поряд”, але різниця у підходах до проектування житлової забудови суттєва.

Загалом я скоріше відніс би цю новобудову до економ класу, ніж до комфорту, хоча б через принцип “багато жителів і мало місця”. Зрозуміло, що низькою ціною можна виправдати все, і це напевно найдешевший ЖК в даному районі на даний момент, але сусідній ЖК теж так виправдовували, а тепер люди, заплативши нижню ціну ринку, не можуть вирішити питання паркінгу, незважаючи на те що весь двір перетворили на одне велике паркування, і простору для людей, а така кількість машин ще й дає багато вихлопного газу, яким дихають діти на майданчиках.

Тепер давайте детальніше пройдемося з мінусів і плюсів:

Мінуси

 1. Не велика територія житлового комплексу, з корисної території лише внутрішній двір, на 400 квартир у будинку.
  Дві завантажені дороги поруч із будинком – Запорізьке шосе та проїзд для машин до ЖК Щасливий, з двох інших боків – складські зони.
 2. Залишаються питання щодо паркінгу, офіційної інформації скільки всього місць стоянки під навісом немає, як і інформації про додатковий паркінг, чи зможе забудовник задовольнити попит на паркінг авто жителів незрозуміло. А життя без авто в цьому районі додасть багато проблем, про це наступний пункт. І окремо хочеться знову згадати ціну критої стоянки в 12,5 тис. доларів, що виглядає, ну як мінімум, дорого.
 3. Інфраструктури поряд не так мало, але вся вона не знаходиться прямо на території мікрорайону, до того ж Дафі йти хвилин 18 (по гугл картах), до шкіл і садків теж не близько, не кажучи вже про Епіцентр, Метро та ін. Інфраструктура мікрорайону розвивається, але не швидко, а в погану погоду сильно не походиш (спека, лід, дощ, погода у нас дуже різноманітна). Міський транспорт тут весь проїздом, і в піковий годинник завжди забитий, щоб проїхати в центр міста потрібно перейти Запорізьке шосе, згадайте, де саме знаходяться найближчі переходи відносно будинку, і скільки у вас займе часу просто перейти дорогу, щоб сісти на автобус. Тому для дійсно комфортного життя в цьому районі, краще мати машину.
 4. Будівництво поруч — в планах є досить великий МФК Topol Town, зараз будівництво призупинено, але це не означає, що воно не почнеться з часом, а також немає гарантії, що район не буде розвиватися далі, можливо через рік-два, коли закінчаться поточні забудови ми побачимо нові проекти поряд з ЖК Барви, і навантаження на район тільки стане більше, все перетвориться на одне велике гетто, і ви вже будете думати як позбутися цієї квартири і переїхати в більш спокійне місце.

Плюси

 1. Ціна від 630 $/м2 на старті будівництва та 700 $/м2 зараз. Таких цін немає навіть у новобудовах на Лівому березі Дніпра, єдиний ЖК дешевше на момент написання статті у місті – це ЖК Брама 2, тільки де знаходиться Брама, а де ЖК BARVY
 2. Двір без машин, враховані проблеми існуючого ЖК поруч
 3. Хороша інфраструктура поблизу, двоповерхова комерція у будинку, яка закриє частину потреб мешканців будинку
 4. 10 поверхова забудова
 5. Автономне електричне опалення
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Володимир Богорада/ автор статті

Цікавлюсь нерухомістю. Допомагаю обирати квартири для життя. Створив декілька онлайн проектів з нерухомості.