ЖК Брама 2, Дніпро

ЖК Брама 2 Днепр

ЖК Дніпровська Брама 2 — продовження забудови пустиря на виїзді з міста у бік Підгородного, будинки знаходяться вже не в межах міста, а у селищі Слобожанське, але, по суті, будинок відносять до Дніпра. Це одна з найдешевших жил площ від забудовника у Дніпрі, з перевагами у вигляді еОселі та розстрочки на 2 роки. Розглянемо цей економ варіант і постараємося визначити чим цей варіант кращий чи гірший за інші ЖК економ класу або схожих за ціною у Дніпрі.

Телеграм ПроНовострой — фото ходу будівництва ЖК, акції, новини та оголошення від власників

Характеристики об’єкту

 • Адреса новобудови: Слобожанське, вул. Сімейна, буд. 6
 • Кількість будинків: 9 будинків, кожен будинок на 2 секції
 • Паркінг: гаражні бокси на 378 місць, гостьовий паркінг
 • Кількість квартир: 1620
 • Тип опалення: індивідуальне газове у квартирі
 • Стіни: цегла
 • Утеплення: мінеральна вата, пінополістирол
 • Технологія будівництва: монолітно каркасна
 • Висота стелі: 2.8 м
 • Забудовник: ІнвестДніпроБуд
 • Початок будівництва: серпень 2019 року
 • Терміни здачі: 4 кв.2024 року – на даний момент остання заявлена здача 8-го будинку
 • Розстрочка від забудовника: на 2 роки, перший внесок від 30%
 • Ціни на квартири: від 730 $/м², від $31 530 за 1 кімнатну квартиру
 • Ціни на паркінг: від $13 520 за 20-22 м²

Хід будівництва

Фото: квітень 2024 року, більше фото з ходу будівництва цього ЖК дивіться у нашому телеграм каналі

ЖК Днепровская Брама 2, ход строительства 2024 год

ЖК Днепровская Брама 2, ход строительства 2024 год

фото: січень 2024 року

Фотографії ходу будівництва ЖК на кінець січня 2024 року.

ЖК Брама Днепр, ход строительства конец января 2024г
ЖК Брама хід будівництва кінець січня 2024 року

ЖК Брама Днепр, ход строительства конец января 2024г
ЖК Брама хід будівництва кінець січня 2024 року

ЖК Брама Днепр, ход строительства конец января 2024г
ЖК Брама хід будівництва кінець січня 2024 року

ЖК Брама Днепр, общий вид внутри района
ЖК Брама хід будівництва кінець січня 2024 року

Розташування

Житловий будинок розташований у селищі Слобожанське, в районі забудови ЖК Лівий берег Дніпра, яке примикає з півночі до міста, хоч, по суті, це інший населений пункт, покупці не розривно пов’язують знаходження цього ЖК у межах міста. Будинок знаходиться на виїзді з міста в бік Підгородного з лівого боку за напрямом з міста. Раніше тут уже було збудовано ЖК Дніпровська Брама, новий ЖК будується за ним, далі від дороги.

Потрібно сказати, що кількість нових ЖК на одиницю площі у Слобожанському не менша, ніж у будь-якому районі Дніпра, тут багато факторів відіграє роль, і примикання до міста лише один із них — дешева земля для забудови, різниця в масштабах корупції місцевої влади, відмінна житлова та непогана транспортна інфраструктура, якщо є машина. Зрозуміло, що місце не найпривабливіше, з погляду віддаленості від центру міста, але з точки зору звичайного життя, тут є поряд все необхідне, і не гірше, ніж у будь-якому мікрорайоні Лівого берега Дніпра, а іноді й краще.

Хоча будинки і будуються, що називається “в полі”, новий житловий район не знаходиться десь далеко від іншої забудови, поряд з новим мікрорайоном так само стоять інші житлові комплекси, частина з яких побудована зовсім нещодавно, і будинки радянської доби, дитячий садок, далі по дорозі знаходиться котеджне селище Золоті ключі, через Слобожанське шосе знаходиться велика лісопаркова зона.

Поштовх до розвитку даної ділянки, безперечно, дало будівництво Брами 1, дешеві квартири поряд з дорогою, яка поєднує ЖК з центром міста розлетілися швидко серед жителів лівого берега, оскільки можна було вигідно поміняти свою 50-річну хрущовку на новий будинок. Перший будинок вже заселений, інфраструктура підтягнулася, у стилобаті більш ніж достатньо комерції, щоб комфортно жити не виїжджаючи щоразу у “місто”.

ЖК Брама 2, Левый Берег, Слобожанское, Днепр, ЖК на карте.
ЖК Брама 2 на мапі

Поруч із новобудов знаходяться: ЖК на вул. Співдружності, буд. 10 (здача 4 квартал 2024 р), ЖК по вул. Спортивна, буд. 1, ЖК Слобожанський, ЖК Слобожанська Слобода, через дорогу — КМ ЛісоПарковий (від забудовника Брами 2), ЖК Вертикаль на Клочко 6

Інфраструктура

Зважаючи на те, що Слобожанський має не прив’язану до Дніпра, повністю свою інфраструктуру, на території селища, маємо поряд все, що потрібно для комфортного життя — три державні садки, школа, продуктові супермаркети та сфера обслуговування. Тобто наша асоціація з поняттям “селища” туту тільки на папері, по суті це окремий район Дніпра зі своєю вже збудованою інфраструктурою.

Розглянемо детальніше інфраструктуру, яку обіцяє забудовник, і яка вже доступна поруч.

Що з інфраструктури буде збудовано забудовником — спортивні, дитячі та ігрові майданчики між будинками. Гаражи в секціях, паркування на території комплексу, дорога навколо комплексу та власне все. Тут економ клас, чекати на те, що забудовник розвиватиме якось територію навколо не варто.

ЖК Брама 2 Днепр, визуализация
Генплан забудови

Тепер про інфраструктуру навколо ЖК:

Зелені зони

 • лісопарк Дружби Народів через Слобожанське шосе – велика зелена територія. Ідеальне місце для прогулянки, пікніку чи пробіжки.
 • озеро Озерище — 10 хвилин на авто
 • Самарський острів та р. Кільчень — 10 хвилин на авто
 • Новоселиця — 20 хвилин на авто
 • Орловщина, Піщанка, і вся територія Самарських плавнів із турбазами, річкою та зеленою зоною  — 25-35 хвилин на авто в залежності від віддаленості місця відпочинку

Інфраструктура для дітей

 • ясла-садок №4 “Дивосвіт” — менше 5 хвилин
 • дитячий садок №6 Червона шапочка  — 10 хвилин пішки
 • ясла-садок №7 “Колосок” — менше 12 хвилин
 • Школа №2 – 12 хвилин пішки
 • Слобожанська творча школа
 • Слобожанський ліцей №1

Медичні заклади:

 • Слобожанська Амбулаторія Сімейної Медицини
 • Дніпровський медико-хірургічний центр ім. Н.І. Пирогова
 • Дніпровська центральна лікарня Дніпропетровської обласної ради
 • Підстанція швидкої допомоги Індустріального району зв. Дніпро
 • Медичний центр Здорова нація
 • Garvis — 10 хв.
 • Міська лікарня №6 — 10 хв.

Спортивна інфраструктура

 • Спорткомплекс “Слобожанський” (Спорт для всіх)
 • Fitness & Beauty Studio “Bars”
 • Тренажерний зал “Platan”
 • Тенісний клуб Максимум у Золотих ключах
 • СК «Тріумф» на Самарівці
 • Фітнес клуб F3 на Слобожанському проспекті

Кафе та ресторани

Солона Карамель, ресторан Ny Sho Tam, Clover, Булкакофе, Плов Хочу, ресторан Евріка, Double D Coffee, Острів суші, Едбург, багато невеликих піцерій

ТЦ, супермаркети та продуктові ринки

АТБ у перших Брамі, Dmart, АТБ на Василя Сухомлинського, багато продуктових магазинів, Караван – 10 хвилин на авто, METRO та Епіцентр – до 10 хвилин на авто.

Транспортна інфраструктура

Будинок розташований поряд зі Слобожанським шосе, що дає прямий виїзд у бік центру міста та можливість швидко дістатися до будь-якої точки вздовж Слобожанського шосе, а це основна артерія на Лівому березі. Також по Василя Сухомлинського можна швидко переїхати на Донецьке шосе.

Для виїзду за місто не доведеться витрачати час на світлофори та затори, тому що ЖК стоїть на самому виїзді.

З плюсів транспортної інфраструктури — близькість до заміських відпочинкових комплексів, немає необхідності витрачати по 30 хвилин на виїзд з міста, щоб потрапити в ті ж Самарські плавні. До центру близько 10 км, в залежності від часу доби та дня тижня дорога на авто займе від 18 до 35 хвилин. На міському транспорті загалом хвилин 40-45

З маршруток тут ходять: 59 і 149 на Старомостову площу через Старий міст, 115-а в Центр міста Слобожанським шосе, так само є ряд маршрутів, що проходять повз Слобожанське шосе у бік центру міста, але вони всі йдуть з Підгородного, Новомосковська та інших населених пунктів, це не внутрішньоміські маршрутки, відповідно періодичність іх нечаста і йдуть вони забиті. До 115 маршрутки в центр від ЖК потрібно ще хвилин 10 пройти пішки.

Паркування

Забудовник передбачив 378 боксів для авто у самих будинках ЖК, тобто, 42 бокси в одному будинку на 180 квартир, навіть враховуючи, що деякі квартири будуть об’єднані, боксів у 4 рази менше, ніж потенційних сімей з машинами, двори без машин не декларувалися забудовником, відповідно всі авто стоятимуть між будинками, створивши одну велике паркування замість житлового простору. Частину боксів так само викупили мешканці Брами 1, які вже знають про проблему паркування не на словах. Благо в Слобожанському ще є нічні стоянки і безліч гаражних кооперативів, так що підшукати місце для авто є де, але і так зрозуміло що всі захочуть паркувати машину під будинком. Якщо ви збираєтеся тут довго жити, радимо все ж таки вкластися в бокс, це позбавить вас проблем з паркуванням авто в майбутньому.

Отзыв о ЖК Брама 1
Відгук про паркування в Брамі 1, типовий для ЖК економ класу

Екологія

Тут ніяких нарікань з боку жителів Брами 1 немає, повітря чисте, шкідливих підприємств поруч немає, Брама 2 знаходиться далі від Слобожанського шосе, відповідно вихлопних газів від машин тут буде менше.

Огляд ЖК та квартир

Будинки будуть розташовані паралельно до Слобожанського шосе, по 2 будинки в ряд і паралельно один одному, між ними будуть розміщені ігрові та спортивні майданчики та проїзди для авто, висотність усіх будинків буде 10 житлових поверхів плюс будуть бокси під авто.

Навколо висотної забудови немає — з інсоляцією особливих проблем не буде, дивіться на фото руху сонця, щоб розуміти, з якого боку буде більше і з якого менше сонця.

Пропонуємо 2 знімки руху сонця щодо ЖК Брама 2

Сонце рухається за годинниковою стрілкою праворуч на ліворуч по жовтій лінії сектора між помаранчевими променями, яскравіший помаранчевий — схід, темніший — захід сонця, на картинках сонце виставлено рівно о 12 годині дня. Для орієнтування використовуйте Запорізьке шосе, будинки знаходяться паралельно до нього. Але загалом краще аналізувати окремо кожен під’їзд.

ЖК Брама 2 инсоляция летом
Інсоляція влітку

 

ЖК Брама 2 инсоляция зимой
Інсоляція взимку

ЖК позиціонується як комфорт клас, я припускаю просто тому, що називатися економом, напевно, зараз не модно і люди будуть гірше купувати квартири (це не так), або, можливо, щоб виправдати ціну Брама 2, яку можна порівняти з ЖК економ класу, які знаходяться в межах міста лівого і правого берега.

За всіма параметрами це типовий економ клас з усіма своїми атрибутами — якість матеріалів та робіт, кількість майбутніх мешканців на м² простору, мала кількість дворового простору для мешканців, не передбачено паркінгу, хоча б під потенційні 2/3 майбутніх авто на території комплексу, розташування на виїзді з міста та багато інших факторів.

ЖК Днепровская Брама 2 общий вид
Вигляд добудованої секції ЖК Дніпровська Брама

Тепер по самих будинках:

Будівництво монолітно каркасне, цегляні стіни, пінополістирол та мінеральна вата для утеплення. Перегородкам з гіпсових пазогребневих плит товщиною 80 мм — з нависними меблями можуть бути проблеми, так само без належної гідроізоляції і при підвищеній вологості вони потріскаються з часом. Якщо ці перегородки будуть встановлюватися для ванної, потрібно уточнити чи використовуватимуться вологостійкі або стандартні. Щодо заявленої покращеної шумоізоляції даного матеріалу — це дуже залежить від того, як буде зроблена технологія забудовником, просто поставити пазогребневі плити мало, потрібна звукоізоляційна прокладка, яка допоможе закрити частину звуків на кшталт сусіднього телевізора або розмови, але щоб отримати дійсно гарну звукоізоляцію, потрібно буде заморочитися з додатково шумоізоляцією, і тут весь сенс пазогребневих плит втрачається. По суті, це просто дешевий матеріал будівництва.

Внутрішній двір витягнутий між сусідніми будинками, з обох боків від нього проїзна дорога з виїздами з авто боксів та запаркованими машинами. Територія буде відкрита, машини на територію заїжджатимуть через шлагбаум посту охорони.

Опалення та гаряча вода: індивідуальні газові котли 24 кВт

На поверсі буде розміщено по 10 квартир за умови, що сусідні не будуть об’єднані в одну, а враховуючи, що варіанта 3-кімнатних квартир немає для вибору, з’єднаних квартир може бути чимало. У всіх будинках планування практично ідентичні.

ЖК Брама 2 планировка этажа
Планування поверху в ЖК Брама 2
ЖК Брама 2 Днепр, Планировка этажа
Планування поверху в ЖК Брама 2, трохи змінений варіант у деяких секціях

Квартири від 44 м² з можливістю об’єднання поряд, вікна панорамні, є невеликі відкриті балкони.

Всі планування однокімнатних квартир практично ідентичні — прямокутна форма зі сторонами приблизно 1.2 до 1, об’єднання двох однокімнатних квартир дасть простору трикімнатну квартиру 95-100 м², при об’єднанні 2-кімнатної з однокімнатною можна отримати хорошу квартиру на 125 м² з трьома спальнями, кабінетом та кухнею або кухнею-залом без кабінету. Всі варіанти об’єднання можна переглянути на фото планування поверху вище.

Планування квартир нормальне — без апендиксів і довгих кімнат, завдяки максимальній “квадратності” простір усередині квартири можна використовувати максимально ефективно, єдине, що не сподобалося об’ємні коридори в 2-кімнатних квартирах, але не критично.

Базові планування в Брама 2 з офіційного сайту забудовника:

ЖК Брама 2 Днепр, однокомнатная квартира
Планування однокімнатної
ЖК Брама 2 Слобожанское, однокомнатная квартира тип 2
Планування однокімнатної
ЖК Брама 2 Днепр, Левый берег, планировка однокомнатной квартиры
Планування однокімнатної
ЖК Брама 2 Днепр, планировка двухкомнатной квартиры
Планування двокімнатної
ЖК Брама 2 Днепр, Левый берег, Слобожанское, планировка двухкомнатной квартиры
Планування двокімнатної

Всі інші планування ідентичні вищезгаданим, тільки можуть бути віддзеркалені або перевернуті, залежно від того, з якого боку будинку знаходяться.

Шум у квартирах

Будинок знаходиться далеко від жвавих доріг, проблем з шумом за вікном тут не буде, що може стати проблемою — ремонти в квартирах найближчі 2-3 роки після введення в експлуатацію, а може і довше, багато хто купував на перепродаж і чекатиме свого покупця, або власники почекають із ремонтами на час війни. Так само проблема шумоізоляції від сусідів, якщо пазогребневі плити будуть зроблені неправильно, сусідський телевізор перетвориться для вас на постійне радіо.

Порівняння зі схожими ЖК у Дніпрі

Зі схожих варіантів Новобудов у Дніпрі будується ЖК Щасливий у Дніпрі, розташування будинків, двору, та планувань дуже схожі, як і клас забудови, це дозволяє порівняти перевагу та недоліки кожного з ЖК щодо один одного, радимо за посиланням ознайомитись з оглядом ЖК Щасливий у Дніпрі, також додали ще 2 ЖК за схожою ціною, які будуються поруч:

Харктеристики ЖК Брама 2 ЖК Щасливий у Дніпрі (Підстанція) ЖК на ул. Співдружності10 (поряд з Брама 2) ЖК Лівобережний (7 хв. від Брамы)
Ціна 730 – 770 $/м² 800 – 850 $/м² 740 – 750 $/м² 720 – 800 $/м²
Площа квартир 1-к: 44 – 55 м²
2-к: 54 – 78 м²
1-к: 41 – 49 м²
2-к: 72 м²
1-к: 45 – 48 м²
2-к: 56 – 68 м²
1-к: 42 – 48 м²
2-к: 49 – 67 м²
єОселя і розстрочка

єОселя доступна

розстрочка на 2 роки, 30% перший внесок

єОселя недоступна

розстрочка на 2 роки, 30% перший внесок

єОселя недоступна

Розтрочка не доступна

єОселя недоступна

Розтрочка на 1 рік, 30% перший внесок

Технологія и матеріалы будівництва монолітно каркасне
цегла
пенополістирол и мінеральна вата
пазогребневі плити
монолітно каркасне
цегла
пенополістирол и мінеральна вата
газобетон
монолітно каркасне
цегла
пенополістирол
газобетон
монолітно каркасне
цегла
мінеральна вата
газобетон
Інфраструктура ЖК Спортивні та дитячі зони між домами
шлагбаум на заїзд на територію комплексу
Спортивні та дитячі зони між домами
Парковая зона віж забудовника поряд з ЖК
Двір без авто
ТЦ и магазини у першорму будинку
зона барбекю, зона вигулу собак
новая кліника
двор поряд з домом закритий двір від авто та посторонніх
Корзини для кондиціонерів
Ландшафтний дизайн
дитяча та спортивна зона
відеонагляд
Інфраструктура района 2 великих супермакета – 5 хв. пішки
садик поряд з домом
школа в 10 хв. від дома
спорткомплекс в 5 минутах от дома
2 великих супермакета – 5 хв. пішки
садик поряд з домом
школа в 10 хв. від дома
спорткомплекс в 5 минутах от дома
2 великих супермакета – 10 хв. пішки
садик поряд з домом
школа в 10 хв. від дома
спорткомплекс рядом с домом
ТРЦ Караван, АШАН,АТБ, Березинський ринок — 15 минут пешком
садик і школа в 5 хв. від дома
Паркинг Бокси для авто, по 42 шт. в будинку
Паркінг у дворі
Ціна паркінга від 13 520 $/м²
Бокси для авто, по 42 шт. в будинку
2 підземних паркінга на 300 авто
наземна стоянка на 700 авто
Ціна паркінга від 11 900 $/м²
гостьовий на 50 паркомісць
підземний на 48 паркомест
гостьовий на 60 паркомісць
Опалення та гаряча вода Газовий котел 24 кВт Газовий котел 24 кВт Газовий котел 24 кВт электричний котел у квартирі
Транспортная развязка Швидкий виїзд на Слобожанське і Донецьке шосе
до центра 20-30 хв.
до Метро и Епіцентру до 10 хв. на машині
до Каравана 10 хв на авто
Швидкий виїзд на Слобожанське і Донецьке шосе
до Центра 15-20 хв.
до Метро и Епіцентру до 5 хв. на машині
до Дафі 15 хв. пешком
Швидкий виїзд на Запорізьке шосе
до Центра 15-20 хв.
до Метро и Епіцентру до 10 хв. на машині
до Каравана 10 хв. на авто
Быстрый выезд на Донецкое шоссе
до Центра 25-30 хв.
до Метро и Епіцентру до 10 хв. на машині
до Каравана 15 хв. пішки

Ціни на квартири ЖК Дніпровська Брама 2

До продажу пропонуються однокімнатні та двокімнатні квартири, двокімнатні квартири з маленькою кухнею-залом, комори та паркінг.
Ціни актуальні на квітень 2024 року

Кімнатність Площа Ціна за м² Ціна за квартиру
1-кімнатні 44 – 55 м² 710 – 770 $/м² от $31 670
2-кімнатні 54 – 78 м² 710 – 770 $/м² от $39 420
Комори 7.2 м² 600 $/м² от $4 230 $/м
Паркінг 16 м² 690 – 810 $/м² от $13 250

Мінімальна ціна м² від забудовника з початку будівництва у серпні 2019 року до лютого 2024 року зросла з 450 USD до 730 USD за м² (+38%).

Мінімальна середня ціна м² від забудовника на первинку по низу ринку в районі забудови Лівий берег Дніпра ≈ 815 USD, отже, маємо ціну в ЖК на 10% нижче за ринок у цьому районі.

Аналітика цін на квартири в Дніпрі читайте за посиланням → ціни на квартири у Дніпрі вторинка та на первинці

Середня ціна від забудовника на Лівому березі складає 900 $/м², що на 20% більше, ніж у ЖК Брама 2

Доступність розстрочки

Є розстрочка на 2 роки, від 30% перший внесок

еОселя доступна

Підсумки

ЖК Дніпровська Брама 2 типова новобудова економ класу на краю міста, ціни в першій Брамі були дуже привабливі, тому її швидко розпродали та запланували будівництво нового мікрорайону поряд у вигляді Брами 2, тут ситуація повністю дзеркальна з ЖК Щасливий та його продовженням ЖК Щасливий у Дніпрі, тільки у разі новобудов на Тополі у другому будівництві, хоча б мінімально, але врахували проблеми при проектуванні першої. У ЖК Брамі це зробили посередньо.

Але не можна сказати, що у ЖК немає свого покупця, квартири активно скуповуються за рахунок хорошої ціни, розстрочки і непоганої інфраструктури поруч.

Якщо шукати квартиру на Лівому березі у Дніпрі – то між вибором вторинки та первинки квартира у Брамі 2 явно виграє, бо це буде не убога хрущовка чи панелька з брудним під’їздом, сумнівними сусідами та смердючими підвалами. Ціни, особливо на ранньому етапі будівництва Брами 2, були співставні з вторинним ринком, навіть враховуючи майбутній ремонт у квартирі. Додайте сюди ще демографічну та соціальну складову середнього мікрорайону на Лівому березі і Дніпровська Брама 2 здаватиметься ідеальним будинком.

Якщо ж для вибору нової квартири розглядати тільки первинку, як Лівого так і Правого берега в бюджеті $730 – $850, то тут Брама 2 виглядатиме зовсім не так привабливо, оскільки порівняно з іншими ЖК вилазять “проблеми” цієї новобудови.

Що не сподобалося

 1. Загальне проектування забудови та ЖК – балкони з незрозумілою відкритою частиною, відсутність елементарних кошиків та позначених місць для кондиціонерів – через час фасад виглядатиме жахливо – завішаний зовнішніми блоками. Немає нормального розмежування для житлового та не житлового простору на території, усюди будуть машини, вихлопними газами яких дихатимуть діти на майданчику поряд, мінімальні зелена зона, влітку буде спекотно перебуває між будинками, тому що все залито асфальтом або закладено плиткою, сміттєві баки посеред ЖК . Сюди ж загальна бідність інфраструктури, яку забудовник привносить у цей район для майбутніх мешканців його будинків.
 2. Без авто в даній локації жити буде не комфортно, всі часто акцентують увагу, як швидко від сюди за 15 хвилин можна дістатися центру (насправді довше), але ніхто не акцентує, що це на своєму авто. Міського громадського транспорту поряд немає, до найближчих маршруток 10-15 хвилин пішки районом або переходити Слобожанське шосе, тільки ось до найближчого переходу теж дійти треба. Але цей пункт породжує окрему проблему п.3
 3. Проблема паркінгу – 378 боксів на 1620 квартир, решта паркінгу на території, з’їздіть у ЖК Щасливий, який вже побудований та заселений, і подивіться як виглядає двір-парковка та як багато “комфорт класу” в цьому.
 4. Керуюча компанія від забудовника, від якої буде неможливо відмовитися, монополізм влади завжди веде до деградації управління та нав’язування своїх умов, але час покаже
 5. Слобожанське виглядає непогано, навіть відносно деяких районів міста, але грошей на розвиток у селища незрівнянно менше від Дніпра, і якщо, наприклад, у район вул. Калнишевського місто вклалося і зробило з нього пристойне місце, тут такого чекати не доводиться, власне, тому і варто вимагати розвитку інфраструктури навколо ЖК від забудовника.
 6. Між поточними ЖК Брама 1, 2 і Золотими ключами залишається привабливо багато місця для будівництва Брами 3 і 4, враховуючи попит на квартири в другій Брамі, з точки зору бізнесу, просто не можна не забудувати цю ділянку ще десятком будинків. Тож є перспектива багато років прожити в безперервному будівництві з вічним гуркотом, пилом і всіма принадами будівництва, але це тільки припущення автора
Потенциальное место под Брама 3 и Брама 4
Місце перспективної забудови

Що сподобалось

 1. Ціна на квартири, особливо на початку будівництва, дозволила багатьом переїхати зі старого житлового фонду до нового, особливо жителів лівого берега, які звикли жити в цьому районі. Додатковим бонусом стало зростання вартості квартири. На даний момент ціна в ЖК одна з найнижчих у місті — від $730, схожа ціна на Лівому березі є у ЖК Вертикаль — від $720 та ЖК Співдружність 10 (будинок поруч із Брамою) — від $740, на Правому березі — ЖК по вул. Одоєвського, 37-45 — від $770, ЖК BARVY — від $700, ЖК Щасливий у Дніпрі — від $800
 2. Продаж квартир по еОселю та розстрочки на 2 роки
 3. Інфраструктура поряд — садок у хвилинній доступності, школи, супермаркети, сучасний спортивний комплекс з басейном, лісопарк через дорогу, якщо у вас немає потреби виїжджати щодня в центр міста Слобожанське, повністю покриє всі повсякденні запити для життя. Також доступна вже створена інфраструктура навколо Брами 1 у вигляді кав’ярень, кафетеріїв, та сфери обслуговування
 4. У 10 хвилинній доступності на машині три великі — ТЦ Метро, Епіцентр і Караван з кінотеатром
 5. Швидкий доступ на машині до зелених зон Самарського острова, Новоселиці та Самарський плавнів
Рейтинг
( 1 оцінка, середнє 5 з 5 )
Володимир/ автор статті
Додати коментар

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.