Блог ПроНовострой — інформація про новобудови Дніпра

Панорама на город Днепр, центр города

ПроНовострой — це особистий блог про побудовані, новобудови що будуються та тільки плануються у Дніпрі. Ми розглядатимемо ЖК, які з’явилися після початку активної забудови у Дніпрі після 2015 року. Свою місію ми бачимо у допомозі вибору квартири більше не для інвестування та подальшого перепродажу, а для неї для себе та подальшого життя в ній.

Які проблеми зараз із пошуком квартири в новобудові у Дніпрі?

Якщо ми обиратимемо квартиру тільки на сайтах забудовників або сайтах, які продають забудовникам рекламу, ми будемо зачаровані — часто там малюють гарну візуалізацію, комфортну територію навколо ЖК, приписуючи їй замість економкласу комфорт, чи бізнес-клас замість комфорт-класу, переконують, наскільки добре розташований житловий комплекс, і яка чудова інфраструктура буде доступна майбутнім мешканцям. Реальність часто ж зовсім інша. Про мінуси не говорять, тому що їм потрібно продати квартири.

Якщо подивитися на сайти пошуку квартир у новобудовах у Дніпрі, то вони складаються, в основному, з набору візуалізацій, цін та ходу будівництва, які не факт навіть, що будуть актуальні — Тільки у 2-х сайтів актуальні статуси будівництва та ціни, але ці супер відомі сайти не розв’язувати проблему з вибором житла, тому що просто дублюють інформацію від забудовника, не даючи повної картини, тому що їм потрібно продати рекламу забудовнику. Інші сайти ТОП 10 у видачі пошуковика або не оновлюються, або оновлюються раз на пів року, не допомагаючи у реальному виборі будинку для життя. Фейсбук групи та телеграми у Дніпрі пропонують лише набори фотографій будівництва та критику всього на світі у коментарях, або заточені під інвестування у новобудови, але не купівлі квартири для себе.

Радимо почати пошук ЖК у Дніпрі із загальної сторінки у нас у блозі, яка допоможе вам зорієнтуватися у виборі району, ЖК, розстрочки, акцій та середніх цін квартири на первинному ринку → Новобудови Дніпро

Від району до району ми будемо аналізувати новобудови, які були збудовані за останні роки, будуються або будуть збудовані, щоб розуміти реальну ситуацію:

 • з міською інфраструктурою поряд
 • з плануваннями, та як їх правильно вибирати
 • з цінами на ринку первинного ринку та вторинних продажів у новобудовах
 • можливості запаркувати авто в радіусі доступності новобудови, а також паркінги в самому комплексі
 • про якість будівництва та матеріалів новобудови
 • про можливості для ваших дітей — сади, майданчики, школи, секції
 • які питання екології повинні вас хвилювати перед покупкою квартири

Зараз ви вже можете ознайомитись із трьома районами основної забудови у Дніпрі:

Дізнаємося інформацію про безпосередній вибір і купівлю квадратних метрів, вибір поверху, шум і щоденне пекуче сонце за вікном, про обслуговуючі компанії. На що потрібно звернути увагу перед вибором ЖК та квартири, де перевірити забудовника перед покупкою, як правильно прийняти квартиру, та що робити після покупки квартири.

Що з цінами на квартири у Дніпрі?

Окремо йтимуть статті про ціни в новобудовах — розглянемо аналітику цін, аналітику попиту та пропозиції в різних районах міста, порівняємо їх між собою та іншими великими містами України, зробимо щомісячні зрізи зміни цін.

У рамках аналітики спробуємо відповісти на запитання:

 • Як зміняться ціни після важкого 2023 року і чого чекати за цінами у 2024 році на квартири
 • Як виглядає теплова карта вартості квартир у новобудовах в місті Дніпро
 • Прогнози попиту на квартири на первинному ринці у 2023 році
 • Чи не краще купити квартиру з ремонтом у зданій новобудові або вкладатися в будівлю

Ми не намагаємось нав’язати вибір того чи іншого ЖК, просто хочемо показати реальну ситуацію на ринку первинної нерухомості у Дніпрі, та вказати на що потрібно звертати увагу, щоб майбутня квартира відповідала вашим очікуванням.

Немає поганих чи хороших новобудов та квартир у новобудовах, є ті які вам підходять чи ні.

Вся інформація, яка є на сайті — це або особиста думка автора, або думка гостьових авторів.

Рейтинг
( 1 оцінка, середнє 5 з 5 )
Володимир Богорада/ автор статті

Цікавлюсь нерухомістю. Допомагаю обирати квартири для життя. Створив декілька онлайн проектів з нерухомості.